Plast Petter

Oss pratar du med

Vi är inte längre bort än ett telefonsamtal eller mail. Och vi hjälper gärna till! Genom presentationerna nedan hittar du direkt rätt person för ditt ärende.

Kundtjänst och försäljning 

Magnus

Magnus Rikardsson,
Säljare

Profil, special, inne- och utesälj

 

Anette

Anette Johansson,
Spedition

 

 Direkttelefon:

 Mobil:

0506-488 88

070 - 543 42 20

 Direkttelefon: 0506-488 94
 E-post: magnus@plast-petter.se  E-post: anette@plast-petter.se
       
Fredrik

Fredrik
Hurtig
,
Säljare

Profil, special och innesälj

Ida Eklund

Ida
Eklund
,
Kundtjänst och administration

Administration  order och fakturering 

 

 Direkttelefon:

 

0506-488 97

 Direkttelefon:  0506-488 85
 E-post: fredrik@plast-petter.se  E-post: ida@plast-petter.se
       

VD och marknad

 
Alf

Fredrik Ahlström,
VD

Företagsledning och löpande förvaltning

Bengt

Bengt Ekström,
Försäljnings-chef

Försäljning, marknad och mässor

 Direkttelefon:

 Mobil: 

0506-488 81

070 - 887 25 43 

 Direkttelefon:

 Mobil:

0506-488 96

070 - 569 66 84

 E-post:

fredrik.ahlstrom
@plast-petter.se

 E-post: bengt@plast-petter.se
       

Produktion, tryck och data

Ingela

Ingela  Edwardson,
Produktions-ledare

Produktions-planering, materialinköp och personal

Anneli

Anneli Andersson, Planerare, profil och PP

Produktions-planering PP, tryck och profil

 Direkttelefon: 0506-488 92

 Direkttelefon:

0506-488 83

 E-post:   ingela@plast-petter.se  E-post:  anneli@plast-petter.se
       
Martin

Martin Andersson,
Tryck- och dataansvarig

Tryck, original och data

Jens

Siles Prims,
IT-ansvarig

IT, data och digitalskärning

 Direkttelefon: 0506-488 84  Direkttelefon: 0506-488 91
 E-post: martin@plast-petter.se  E-post siles@plast-petter.se
       

Ekonomi

Helena

Helena Svensson
Ekonomiansvarig

Löner, ekonomisystem och finansiell planering

   
 Direkttelefon: 0506-488 93    
 E-post: helena@plast-petter.se    
Kontakta oss
PRODUKT/E-HANDEL